Electronice, IT si securitateAmplificator pentru public address Hikvision DS-QAE0A60G1-VB, 60W 24VDC, 2 zone, intrare USB,...
Amplificator pentru public address Hikvision DS-QAE0A60G1-VB, 60W 24VDC, 2 zone, intrare USB, Bluetooth MIC RCA, iesire 100V