Casa si decoratiuniAparatura casaAspirator cu sac Heinner HVC-MGR1200, 1.5 L, 1200 W Aspirator cu sac Heinner HVC-MGR1200, 1.5 L, 1200 W De la: 209.99RON Brand: Heinner Categorie: Casa si decoratiuniAparatura casa Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Aspirator cu sac Heinner HVC-MGR1200, 1.5 L, 1200 WRaporteaza209,99 RONCumparaflanco.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Masina de spalat vase semi-incorporabila Electrolux ESI5540LOX, 13 Seturi, 6 Programe,... De la: 2,149.99RON Aspirator vertical multifunctional 2in1 Bosch BCH3K2852, 0.4 L, 25.2 V, Li-Ion,... De la: 1,099.99RON Aspirator vertical AENO SC1, 500 ml, 15.000 Pa, 50W, Perie Turbo,... De la: 299.99RON