Jucarii si mamiciBicicleta electrica pliabila Ulzomo ULZD20-BK, autonomie 120km, 750W, 48V 16Ah, 7 trepte...
Bicicleta electrica pliabila Ulzomo ULZD20-BK, autonomie 120km, 750W, 48V 16Ah, 7 trepte viteza max. 40km/h, LDC, negru, anvelope 20 inch