Electronice, IT si securitateCooler laptop Gembird NBS-1F17T-01, 17inch, 150mm, Negru Cooler laptop Gembird NBS-1F17T-01, 17inch, 150mm, Negru De la: 39.99RON Brand: Gembird Categorie: Electronice, IT si securitatePiese si accesorii laptop Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Cooler laptop Gembird NBS-1F17T-01, 17inch, 150mm, NegruIn stocRaporteaza39,99 RONCumparaevomag.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Laptop 2 in 1 Asus ZenBook Flip 13 UX362FA-EL118T, Intel® Core™... De la: 5,999.99RON Husa MagSafe pentru Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G, Techsuit, CandyCase,... De la: 49.99RON Laptop Apple MacBook Air 13, Procesor Apple M4 chip (10-core CPU,... De la: 6,945.99RON