Casa si decoratiuniAparatura bucatarieEspressor manual Heinner Coffee Dreamer HEM-DL1470BK, 1470 W, 1.7 L, 20 bar,...
Espressor manual Heinner Coffee Dreamer HEM-DL1470BK, 1470 W, 1.7 L, 20 bar, Negru
De la:
649.99RON
Brand:
Categorie:
Cod Produs:
Variatii Produs:
Compara
Sterge din lista
Adauga la favorite
Adaugat la favorite
Magazine si preturi
Descriere
Specificatii
Recenzii
Ordonare oferte
Reviews (0)
Nu sunt recenzii inca.
Lasa o recenzie
Evaluare produs
Alti utilizatori au vizitat si
Aspirator vertical Dirt Devil Joker M696, 0.5 L, 14.4 V