Bricolaj, gradina si unelteFierastrau circular pentru debitare metal Milwaukee M18 FMCS66-0C, 203 mm, FUEL™, 18V,...
Fierastrau circular pentru debitare metal Milwaukee M18 FMCS66-0C, 203 mm, FUEL™, 18V, 66mm taiere, 4000 RPM, 4933472110