Casa si decoratiuniAparatura bucatarieFrigider cu doua usi Sharp SJSC700VWH, No Frost, Ioni Plasmacluster, 583 l,... Frigider cu doua usi Sharp SJSC700VWH, No Frost, Ioni Plasmacluster, 583 l, Clasa A+ De la: 4,549.90RON Brand: Sharp Categorie: Casa si decoratiuniAparatura bucatarie Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Frigider cu doua usi Sharp SJSC700VWH, No Frost, Ioni Plasmacluster, 583 l, Clasa A+Raporteaza4.549,90 RONCumparaflanco.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Masina de spalat vase semi-incorporabila Electrolux ESI5540LOX, 13 Seturi, 6 Programe,... De la: 2,149.99RON Aspirator fara sac Hausberg HB2090RS, 700W, Ciclonic, Capacitate 1.5L, Rosu De la: 247.99RON Espressor automat Gaggia Syncrony Logic, 1250 W, 1.7 L, 15 bar,... De la: 1,899.99RON