Casa si decoratiuniAparatura bucatarieFriteuza fara ulei Tefal Easy Fry&Grill 2in1 EY505D15, 1400W, 4.2L, temperatura ajustabila,...
Friteuza fara ulei Tefal Easy Fry&Grill 2in1 EY505D15, 1400W, 4.2L, temperatura ajustabila, 8 programe, functie grill cu gratar incorporat, functie pentru deshidratare, tehnologie Extra Crisp, vas detasabil, Negru/argintiu
De la:
489.99RON
Brand:
Categorie:
Cod Produs:
Variatii Produs:
Compara
Sterge din lista
Adauga la favorite
Adaugat la favorite
Magazine si preturi
Descriere
Specificatii
Recenzii
Ordonare oferte
Reviews (0)
Nu sunt recenzii inca.
Lasa o recenzie
Evaluare produs
Alti utilizatori au vizitat si
Espressor automat Gaggia Syncrony Logic, 1250 W, 1.7 L, 15 bar,...