Laptop Gaming Acer Nitro V 16S ANV16S-71 (Procesor Intel® Core™ 9 270H (24M Cache, up to 5.80 GHz), 16inch WQXGA IPS 180Hz, 32GB, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 5070 @8GB, Negru)