Laptop Gaming Acer Nitro V16 ANV16-71-7511 cu procesor Intel® Core™ i7-14650HX pana la 5.2GHz, 16” WUXGA, IPS, 165Hz, 32GB DDR5 RAM, 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6, No OS, Obsidian Black