Laptop Gaming ASUS TUF A16 FA608UP-R7165 (Procesor AMD Ryzen™ 7 260 (16M Cache, up to 5.1 GHz), 16inch FHD+ 165Hz, 16GB DDR5, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 @8GB, DLSS 3.0, Negru/Gri)