Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H (Procesor AMD Ryzen™ 9 9955HX (64M Cache, up to 5.4 GHz), 16inch WQXGA OLED 240Hz, 32GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti @12GB, Negru)