Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H (Procesor AMD Ryzen™ 9 9955HX3D (128M Cache, up to 5.4 GHz), 16inch WQXGA OLED 240Hz, 32GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080 @16GB, Negru)