Electronice, IT si securitateLaptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10R (Procesor Intel® Core™ 7 240H (24M... Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10R (Procesor Intel® Core™ 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz), 14inch WUXGA OLED, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel Graphics, Gri) De la: 4,249.99RON Brand: Lenovo Categorie: Electronice, IT si securitateLaptopuri Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10R (Procesor Intel® Core™ 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz), 14inch WUXGA OLED, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel Graphics, Albastru)In stocRaporteaza4.249,99 RONCumparaevomag.roLaptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10R (Procesor Intel® Core™ 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz), 14inch WUXGA OLED, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel Graphics, Gri)In stocRaporteaza4.299,99 RONCumparaevomag.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Laptop 2 in 1 Asus ZenBook Flip 13 UX362FA-EL118T, Intel® Core™... De la: 5,999.99RON Husa MagSafe pentru Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G, Techsuit, CandyCase,... De la: 49.99RON Laptop Apple MacBook Air 13, Procesor Apple M4 chip (10-core CPU,... De la: 6,945.99RON