Casa si decoratiuniAparatura casaMasina de spalat rufe Arctic AFD7000A++, 1000 RPM, 7 kg, Clasa A++,... Masina de spalat rufe Arctic AFD7000A++, 1000 RPM, 7 kg, Clasa A++, Alb De la: 1,099.99RON Brand: Arctic Categorie: Casa si decoratiuniAparatura casa Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Masina de spalat rufe Arctic AFD7000A++, 1000 RPM, 7 kg, Clasa A++, AlbRaporteaza1.099,99 RONCumparaflanco.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Aspirator fara sac Samsung VC07M21N9VD/GE, 700 W, 1.5L, 28 kWh/an, Nivel... De la: 499.99RON Espressor automat Gaggia Syncrony Logic, 1250 W, 1.7 L, 15 bar,... De la: 1,899.99RON Combina frigorifica Indesit LI8 FF2I X, 305 l, Clasa A++, Inox De la: 1,949.99RON