Electronice, IT si securitateAuxiliare PCMonitor Gaming IPS LED Samsung 27inch LS27FG602EUXEN, QHD (2560 x 1440), HDMI,... Monitor Gaming IPS LED Samsung 27inch LS27FG602EUXEN, QHD (2560 x 1440), HDMI, DisplayPort, Pivot, 350 Hz, 1 ms (Negru) De la: 1,699.99RON Brand: Samsung Categorie: Electronice, IT si securitateAuxiliare PC Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Monitor Gaming IPS LED Samsung 27inch LS27FG602EUXEN, QHD (2560 x 1440), HDMI, DisplayPort, Pivot, 350 Hz, 1 ms (Negru)In stocRaporteaza1.949,99 RON1.699,99 RONCumparaevomag.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Laptop 2 in 1 Asus ZenBook Flip 13 UX362FA-EL118T, Intel® Core™... De la: 5,999.99RON Husa MagSafe pentru Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G, Techsuit, CandyCase,... De la: 49.99RON Laptop Apple MacBook Air 13, Procesor Apple M4 chip (10-core CPU,... De la: 6,945.99RON