Electronice, IT si securitateAuxiliare PCMonitor Gaming QD-OLED ASUS ROG Strix 34inch XG34WCDG, UWQHD (3440 x 1440),... Monitor Gaming QD-OLED ASUS ROG Strix 34inch XG34WCDG, UWQHD (3440 x 1440), HDMI, DisplayPort, Ecran curbat, 175 Hz, 0.03 ms (Negru) De la: 3,999.99RON Brand: ASUS Categorie: Electronice, IT si securitateAuxiliare PC Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Monitor Gaming QD-OLED ASUS ROG Strix 34inch XG34WCDG, UWQHD (3440 x 1440), HDMI, DisplayPort, Ecran curbat, 175 Hz, 0.03 ms (Negru)In stocRaporteaza4.499,99 RON3.999,99 RONCumparaevomag.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Laptop 2 in 1 Asus ZenBook Flip 13 UX362FA-EL118T, Intel® Core™... De la: 5,999.99RON Husa MagSafe pentru Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G, Techsuit, CandyCase,... De la: 49.99RON Laptop Apple MacBook Air 13, Procesor Apple M4 chip (10-core CPU,... De la: 6,945.99RON