Electronice, IT si securitateMonitor IPS LED Dahua 27inch DHI-LM27-A201Y, Full HD (1920 x 1080), VGA,... Monitor IPS LED Dahua 27inch DHI-LM27-A201Y, Full HD (1920 x 1080), VGA, HDMI, 100 Hz, 5 ms (Negru) De la: 464.99RON Brand: Dahua Categorie: Electronice, IT si securitateSisteme de securitate Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Monitor IPS LED Dahua 27inch DHI-LM27-A201Y, Full HD (1920 x 1080), VGA, HDMI, 100 Hz, 5 ms (Negru)In stocRaporteaza566,99 RON464,99 RONCumparaevomag.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Laptop 2 in 1 Asus ZenBook Flip 13 UX362FA-EL118T, Intel® Core™... De la: 5,999.99RON Husa MagSafe pentru Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G, Techsuit, CandyCase,... De la: 49.99RON Laptop Apple MacBook Air 13, Procesor Apple M4 chip (10-core CPU,... De la: 6,945.99RON