Electronice, IT si securitateMonitor LED DAHUA LM27-B201S, 27 inch, FHD, IPS, 5 ms, 100 Hz Monitor LED DAHUA LM27-B201S, 27 inch, FHD, IPS, 5 ms, 100 Hz De la: 522.99RON Brand: Dahua Categorie: Electronice, IT si securitateSisteme de securitate Cod Produs: Variatii Produs: ComparaSterge din lista Adauga la favoriteAdaugat la favorite Magazine si preturiDescriereSpecificatiiRecenzii Ordonare oferteSortează ofertelePret crescatorPret descrescatorDiscount %Monitor LED DAHUA LM27-B201S, 27 inch, FHD, IPS, 5 ms, 100 HzIn stocRaporteaza522,99 RONCumparaflanco.ro Raportează oferta Spune-ne pe scurt ce nu este în regulă (opțional). Anulează Trimite raportul Reviews (0)Nu sunt recenzii inca. Lasa o recenzieCriteriile de revizuireEvaluare produs Alti utilizatori au vizitat si Laptop 2 in 1 Asus ZenBook Flip 13 UX362FA-EL118T, Intel® Core™... De la: 5,999.99RON Husa MagSafe pentru Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G, Techsuit, CandyCase,... De la: 49.99RON Camera supraveghere IP exterior TP-LINK Full Color VIGI C385, 4K, 4... De la: 845.99RON